opencart twitter card twitterda resim gösterme twitter:card opencart 1.5.x

OpenCart – Twitter Card Entegrasyonu

OpenCart – Twitter Card Entegrasyonu

Twitter Card ürünlerinizin twitter tarafından algılanarak daha detaylı bir şekilde sunmanıza olanak tanır. Yapmanız gereken tek şey, twit atmak..Görseldeki twitter, Twitter Card uygulamasından faydalanılmıştır. Bu bir eklenti değil, sistem library’ler üzerinde editlenme sayesinde yapılmaktadır. Bu nedenle hız açısından herhangi bir engeli bulunmuyor. Mevcut ürünün adını, fiyatını, resmini, ve açıklamasını otomatik olarak algılamaktadır. Admin Panelinden ekstra bir girdi yapmanız gerekmemektedir.

 

uyumlu sürümler: 1.5.x

 

 

Bu eklentinin kurulumu 35 TL‘dir. iletişim için doğrudan iletişim formunu doldurabilir veya emre.akkaya.06 [at] gmail.com adresine e-mail gönderebilirsiniz..


Emre AKKAYA

Emre AKKAYA

1992 Ankara doğumlu.  Lise öğreniminden itibaren yazılım üzerine yoğunlaşmış Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Gerede MYO'da 2 yıl bilgisayar programcılığı üzerine öğrenim görmüş, 2012 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana PHP üzerine çalışmalar yaparak kendini geliştirmeye devam etmektedir. Web sitelerinin temel yapı taşı olan, MySQL, javascript gibi alanlarda da kendini geliştirmektedir.

Benzer Gönderiler

Yorumlar