beava uygulama içi satın alma jailbreak localiapstore locallapstore bedava satın al iphone ios8 preferenceloader thebigboss biteyourapple

Jailbreak ile bedava uygulama içi satın alma

Jailbreak ile bedava uygulama içi satın alma

Jailbreak 8.4 Yapmak için tıklayınız

LocalIApStore Tweak’ı sayesinde jailbreak yapılı bir Apple cihaza sahipseniz uygulama içi satın almaları da fake olarak yapabilirsiniz. Öncelikle bu işlem her uygulama da %100 çalışacaktır diye bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Özel üyelik isteyen Deezer gibi online olarak çalışan ve gerekli önemleri almış uygulamalarda çalışma garantisi kesinlikle yoktur. Subway Surfers oyununda ve Retrica uygulamasının kilitli olan filtlerinde, Bu  Tweak’ı deneyek başarılı sonuçlar aldım.

Tester Cihazları: iPhone 5 / iOS 8.1.2 – iPad Mini 3 Retina / iOS 8.1.2 (TaiGu JailBreak)

Geçelim bedava uygulama içi satın alma işleminin nasıl yapıldığına;
Öncelikle TheBigboss Reposu kesinlikle olmalıdır. Çünkü Repo’da dahil olan, PreferenceLoader kesinlikle gerekli bir bileşen olarak kullanılıyor. Eğer bu Repo ile ilgili sorun veya problem var ise yorum olarak atarsanız sizlere yardımcı olabilirim.

LocalIApStore için gerekli Repo, BiteYourApple‘dır. Bunu kaynak olarak Cydia‘ya ekli değilse ekleyelim.

bite your apple repo

Cydia’da kaynaklar kısmına geçerek, Düzenle diyoruz ve sol üstte açılan, ‘Ekle‘ butonuna tıklıyoruz.Açılan Popup pencereye, http://repo.biteyourapple.net yazıyor ve ekle diyoruz. Uyarı verirse kabul ediyoruz. Repo Cydia’ya eklenecektir ardından Cydia’ya geri dön butonuna tıklayarak Cydia’ya dönüyoruz.

Bite Your Apple logosu;

logoFB

Cydia’nın arama kısmına geçerek; localiapstore kelimesini arıyoruz. çıkan sonuçlar arasından BiteYourApple simgeli olan Tweak’ı seçerek telefonumuza kuruyoruz.

Kurulum işlemi tamamlandığında SpringBoard’ı yeniden başlatacaksınız. Telefonunuzda ReStart edildiğinde LocalIApStore artık başarılı bir şekilde kurulmuş olmalı.

Ayarlarını kontrol edelim;

Telefonun Ayarlar kısmına giriyoruz. Ayarların ana ekranında aşağılara doğru indiğinizde LocalIApStore’un ayarlar arasında yer aldığını göreceğiz. İçine girip, Çentikleri aktif edersek artık uygulama satın almaya hazırız demektir.

Uygulama içi satın alma, LocaliApStore

Uygulama içi satın alma nasıl çalışır

Öncelikle satın almak istediğimiz bileşen için satın al butonuna tıklıyoruz. Bekliyoruz ve karşımıza Apple ID kimliğini girmemiz isteniyor. Bu aşama da vazgeç(Cancel) butonuna basarak işlemi iptal ediyoruz. Ve uygulama içi satın alım başarılı 

 

İyi eğlenceler..


Emre AKKAYA

Emre AKKAYA

1992 Ankara doğumlu.  Lise öğreniminden itibaren yazılım üzerine yoğunlaşmış Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Gerede MYO'da 2 yıl bilgisayar programcılığı üzerine öğrenim görmüş, 2012 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana PHP üzerine çalışmalar yaparak kendini geliştirmeye devam etmektedir. Web sitelerinin temel yapı taşı olan, MySQL, javascript gibi alanlarda da kendini geliştirmektedir.

Benzer Gönderiler

Yorumlar