iOS 9.2.1 jailbreak çıktı mı ne zaman geliyor

iOS 9.2.1 Beta 2 Yayınlandı

iOS 9.2.1 Beta 2 Yayınlandı

Bizler,jailbreak çıkacak mı çıkmayacak mı diye beklerken; Apple, iOS 9.2.1 Beta sürümünü geliştiricler için yayınladı. Düz kullanıcılara daha sonra gelecek olan 9.2.1 sürümlerinin testleri yapılıyor.. Eğer UDID kaydınız var ise sizde 9.2.1 sürümünü test edebilirsiniz.

9.2.1 de neler yeni?

 

Bazı stok uygulamaları için 3D Touch özelliği geliştirilmiş oldu. Bu geliştirilmiş özellik ile; iBook, iTunes Store gibi uygulamalara bir takım işlevler eklendi. bu işlevler sayesinde işlemlerinize daha kolay bir şekilde ulaşabilrisiniz..

En önemli değişiklik olarak gördüğümüz değişiklik ise; Lightning(USB) kablosuna bağlanan SD Kart girişi sayesinde hafıza kartlarını okuyabilme desteği oldu. 
Eğer UDID kaydınız var ise ayarlara otomatik olarak gelecek olan güncelleme ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunu dışında UDID kaydı olmayanların yüklemesi mümkün olmayacaktır.


Emre AKKAYA

Emre AKKAYA

1992 Ankara doğumlu.  Lise öğreniminden itibaren yazılım üzerine yoğunlaşmış Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Gerede MYO'da 2 yıl bilgisayar programcılığı üzerine öğrenim görmüş, 2012 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana PHP üzerine çalışmalar yaparak kendini geliştirmeye devam etmektedir. Web sitelerinin temel yapı taşı olan, MySQL, javascript gibi alanlarda da kendini geliştirmektedir.

Benzer Gönderiler

Yorumlar