iOS 9.2 – 9.3.3 Jailbreak indir

Teknoloji, Mobil

26 Kasım 2016

Uzun süredir iOS 9 ile ilgili jailbreak yayınlanmıyordu. iOS 10 çıktı artık gerçi ama halen iOS 10’a güncellemeyen var ise diye ( ki eminim jailbreak için güncellemeyen çoktur  ) 9.3.3 sürümüne kadar jb yapabilirler.Bu arada  tethered jailbreak olduğunu önemle vurguluyorum!

Hangi cihazlar yapılabilir?

 

iPhone 5s
iPhone 6 / 6s
iPhone 6 Plus / 6s Plus
iPhone SE
iPod Touch 6G
iPad Mini 2 / 3 / 4
iPad Air  1 / 2
iPad Pro

Jailbreak işlemine başlamadan önce, sisteminizin full bir yedeğini almanızı tavsiye ederim.

iPhone’umu bul özelliğini kapatıyoruz.Pangu jailbreak için ipa dosyası (Bu dosyayı jailbreak aracına sürükelyip bırakacağız )

Jail Break aracını aşağıdan indiriyoruz.

Mac OS X

 Windows

 Linux 32 Bit

 Linux 64 Bit

Cihazımızı bilgisayara bağlıyoruz.

İndirdiğimiz jailbreak aracını Yönetici Olarak çalıştırıyoruz.Görselde bulunan noktaya tıklıyoruz.

Bu işlemin ardındna cihaza bir profil gönderilecektir. Cihazınızdan bu işlemi kabul etmeniz gerekiyorbu profili onaylayabilmek için Apple ID ve şifrenizi girmeniz gerekecektir. Dileyen arkadaşlar yeni bir Apple ID ile yapabilirler.

Bu profil yüklendikten sonra cihazınıza PP ile başlayan çince bir uygulama yüklenecek.
Geriye sadece starta basmak kalıyor.
Önemli Not: Bu işlemde cihazınızı her açıp kapattığınız da yapmanız gereken işlem START a basıp biraz bekleyin ve tuş kilidine basın respring yaptıktan sonra Jb aktif olacaktır

– Her cihazınızdan iPA kurulumu işleminiz 1 haftalık imzalama ile profilinize ekleniyor, eğer ki Apple da geliştirici kaydınız var ise sizde iPA’yı imzalayarak 1 yıl süre boyunca profil oluşturmanıza gerek kalmaz.