ios jailbreak ios 11.2 ios 11.3.1 ios 11.4 jailbreak indir

iOS 11.2 - 11.3.1 - 11.4 Jailbreak İndir

iOS 11.2 - 11.3.1 - 11.4 Jailbreak İndir

Bu yöntem beta olduğu için bazı cihazlarda jailbreak işlemi tamamlanamıyor. Bu durumda yapabileceğimiz tek şey yeni güncellemeyi beklemek olacaktır. 


Electra Jailbreak aracını kurmamız için .ipa dosyasına ihtiyacımız var. .ipa dosyasını indirmek için tıklayınız


Bu yöntem ile PC gerekmeden JailBreak yapabilirsiniz.


1. buradan linke tıklayıp uygulamayı cihazınıza indirin.
2. Ayarlar > Genel > Profiller ve Aygıt Yönetimi kısmından, "Uygulamaya Güven" seçeneğini aktif ediniz.
3. TweakBox > Apps > Tweakbox Apps diyip üstteki "Search" butonuna "Electra" yazınız.
4. Electra 11.3.1 seçin ve "Install" diyin. Jailbreak aracı cihazınıza yüklenecektir.
5. Ayarlar > Genel > Profiller ve Aygıt Yönetimi kısmından, "Geliştirici uygulaması" adı altında Electra profiline güven seçeneğini de aktif ediniz.
6. Touch ID, iPhone'umu Bul'u ve Siri'yi kapatın. Cihazınızı "Uçak Modu"na alın ve yeniden başlatın.
7. Cihaz açıldıktan sonra Electra app'ini açarak "Jailbreak" butonuna basınız. 1-3 saniye sonra cihaz yeniden başlatılacaktır.
8. Yeniden başlatma işleminden sonra Wifi'yi kapalı duruma getirin ve tekrar Electra Jailbreak aracından Jailbreak butonuna basınız. Geri sayım yapacak ardından cihazınız kapanıp açılacak.
9. Telefon açıldığında telefonu tamamen kapatıp açıyoruz ve Jailbrek butonuna basıyoruz. Aksilik çıkmazsa başarıyla cihazınıza jailbreak işlemini yapmış olacaksınız.

Hata alırsanız 8.adımdan başlayarak tekrar deneyin. ancak hata almaya devam ederseniz bahsettiğim gibi yeni sürümün çıkmasını beklemeniz gerekecektir.



Emre AKKAYA

Emre AKKAYA

1992 Ankara doğumlu.  Lise öğreniminden itibaren yazılım üzerine yoğunlaşmış Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Gerede MYO'da 2 yıl bilgisayar programcılığı üzerine öğrenim görmüş, 2012 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana PHP üzerine çalışmalar yaparak kendini geliştirmeye devam etmektedir. Web sitelerinin temel yapı taşı olan, MySQL, javascript gibi alanlarda da kendini geliştirmektedir.

Benzer Gönderiler

Yorumlar