Bikafa Tasarım Ürünleri Sitesi

Teknoloji, Genel

07 Şubat 2018

Bikafa.com kendi ürünlerinizi de tasarlayabileceğiniz ilginç bir tasarım sitesi. Öncelikle, bir alışveriş sitesi veya baskılı ürünler satan bir çok mağaza sitesinden farklı bir bakış açısına sahip. Farkılı bir "kafaya" sahip desek daha doğru olurdu. Hiç bir yerde bulamayacağınız tamamen özgün tasarımlar yaptıklarını her fırsatta belirtiyorlar. Kimsede olmayan özgün tasarımlı ürünlere sahip olmayı herkes ister. Bu yüzden bikafa.com sitesinin bu anlamda bir çok baskılı ürün satan siteden ayrıldığını görebiliyoruz.

Tasarımların tamamen özgün olmasının yanında bir de sıra dışı tasarımlar konusunda da oldukça iddialılar. Gündemde yer işgal etmiş, sosyal medya da yankı bulmuş ve mizah duygusunu alevlendirmiş bir çok yazılı tasarım da mevcut. Bazı tasarımları ise gerçekten yürek isteyen şeyler. İşte bu yüzden sıra dışı tasarımlar iddiasında oldukça haklılar.

Baskılı tişört, baskılı sweat shirt, baskılı boxer ve baskılı bez çanta ürünler arasında yer alıyor. Bazı tasarımları bütün ürünlere uygularken bazı tasarımları da ürüne uygun bir şekilde hazırlamışlar. Örneğin sadece tişört ürününe tasarlanabilecek baskı çeşitleri mevcut.

Bikafa sitesinde en çok dikkati çeken şeylerden biri de kendi ürünü kendin tasarla bölümü bulunuyor. Sadece tişört değil, boxer, kupa gibi yan ürünleri de tasarlama aracanı kullanarak kendinize ait hissedebileceğiniz tasarımlar yapabiliyorsunuz. Kendin tasarla aracı kullanımı oldukça basit ve eğlenceli bir araç. Hem eğelenip hem de yaratıcı tasarımlar ortaya çıkartabilirsiniz. Sitenin kendin tasarlama bölümüne şuradan erişebilirsiniz. https://www.bikafa.com/kendin-tasarla/

Ürün kalitesi ve baskı kalitesi de üst düzeyde. Size gönderilen ürünler sadece tasarım ürünü değil, giyilebilir ürünler olduğu için kumaş ve ham madde kalitesi de oldukça önemli bir konu. Bu açıdan Bikafa standartların üzerinde diyebiliriz.

Siteden sipariş verdiğinizde 3 iş günü içinde kargonuz size teslim ediliyor. Kredi kartıyla taksitli satın alma seçenekleri de var. Eğer ürünü değiştirmek isterseniz sıkıntı yaşamadan ürünü değiştirebiliyorsunuz. Kargo ücreti de ödemiyorsunuz. Eğer ürünü geri iade etmek isterseniz, hiç bir ek ücret ödemeden paranızın tamamını iade alabiliyorsunuz.

Bir çok büyük alış veriş sitesi ve bu türde baskılı ürünler satan siteler var fakat bikafa, kendine özgü tasarımları ve kendi ürünümüzü tasarlama imkanıyla farklılığını ortaya koyabiliyor.